Szkolny Turniej Tabliczki Mnożenia - „JEDEN z DZIESIĘCIU”

W dniu 09.10.2017 r. rozegrany został Szkolny Turniej Tabliczki Mnożenia dla uczniów klas IV – VII. Turniej odbył się pod hasłem „JEDEN z DZIESIĘCIU” i był podsumowaniem szkolnych obchodów VII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

Akcja światowy dzień tabliczki mnożenia ma na celu zachęcić wszystkich do przypominania sobie tabliczki mnożenia. Ta akcja ma również na celu zachęcać i motywować was uczniowie do dalszej nauki. Ponieważ jak wiecie bez tabliczki mnożenia nie poradzicie sobie w świecie liczb. Uczestnicy teleturnieju wyłonieni zostali drogą klasowych eliminacji. Wszyscy uczniowie wykazali się wysokim i wyrównanym poziomem znajomości tabliczki mnożenia. Szkolnym Mistrzem Tabliczki Mnożenia została MAJA WŁODARSKA natomiast Szkolnym Wicemistrzem Tabliczki Mnożenia została NATALIA MILICZ.

Wszystkim uczniom biorącym w Szkolnym Turnieju Tabliczki Mnożenia gratulujemy i życzy dalszych sukcesów w nauce.